«Старий Луцьк» вдома двічі переміг БК «Хмельницький»

«Старий Луцьк-Університет», зробивши ефектний «камбек» вдруге у рідних стінах обіграв «Хмельницький».

Поступаючись по ходу матчу, команда Володимира Журжія вирвала перемогу, — повідомляє пресслужба баскетбольного клубу.

Старт матчу для луцької команди був дуже непростим. Супернику вдавалося вигравати боротьбу, окрім цього в гостей все добре було із реалізацією кидків. Дует Буц-Давидюк приніс нашій команді чимало проблем. В складі лучан гру на себе брав Коцько. Його проходи часто давали результат у вигляді набраних очок та фолів суперника. Чверть закінчилася з рахунком 18-32.

Друга десятихвилинка розпочиналася за схожим сценарієм, втім «Старий Луцьк» заграв активніше. Гравці господарів часто брали гру на себе – суперники не встигали і фолили. Суперники обмінювалися результативними атаками. Перед великою перервою наша команда поступалася 15 очок, але 3 очки від Коровякова дещо скоротили відставання 41-53.

Третя чверть розпочалася для «Старого Луцька» не просто – Полюляк приніс 5 очок своїй команді. В лучан варто відзначити тріо Унгурян-Федчук-Заєць. В господарів декілька раз поспіль залетіли дальні кидки, однак і суперник вдало відповідав. Перед останньою чвертю Хмельницький володів перевагою у 15 очок – 62-77.

Остання чверть у виконанні господарів була дуже впевненою. Лучани дозволили супернику набрати лиши 7 очок. Самі ж волиняни набрали 23 очки, влучаючи з різних дистанцій. За хвилину до кінця матчу наша команда вперше захопила лідерство після влучень з лінії штрафних. Зрештою, у відповідальний момент підопічні Володимира Журжія зуміли відзахищатися і здобути перемогу 85-84. Найрезультативнішим у склад господарів був Унгурян (21 очко, 6 підбирань).

У суботнішньому матчі команда Володимира Журжія завершила гру закономірною перемогою з рахунком 79-69.