«Волинь» вдома мінімально оібграла «Альянс»

Матч 18-го туру Першої футбольної ліги України між «Волинню» та командою з Липової долини «Альянс» завершився мінімальною перемогою «хрестоносців».

Зустріч відбулася 14 листопада в Луцьку на стадіоні «Авангард», інформують на сайті ФК.

Загалом, підопічні Альберта Шахова здорово виглядали у першому таймі, однак не зуміли реалізувати свої атаки.

Хороший момент у «Волині» був і на початку другого тайму – Войтіховський пробивав з-за меж карної зони, однак трохи не влучив у дальній кут воріт.

Пізніше на полі у підмогу для наших футболістів з’явився Богдан Кобзар, і саме йому судилося стати героєм поєдинку. На 72-й хвилині Ляшенко на правому фланзі зумів «качнути» опонента та подати на дальню стійку, яку й замкнув найкращий бомбардир «Волині», ударом головою забивши уп’яте в сезоні – 1:0.

У підсумку, фінальний свисток таки зафіксував перемогу мінімальну перемогу «Волині» — 1:0.